O firmie

PRODUCENT STOLARKI ALUMINIOWEJ DLA FIRM I DOMU

W branży działamy już od 2001 roku. Nasze biura znajdują się w województwie pomorskim – w Kartuzach oraz w Lęborku. Zapewniamy Państwu możliwość zakupu wyjątkowych produktów najlepszej jakości, ale w atrakcyjnej cenie. Co więcej, firma Arex od samego początku działalności związana jest z producentem stolarki otworowej DRUTEX. Obecnie jest on jednym z najbardziej zaawansowanych technicznie producentów okien i drzwi PCV w Polsce.
Zespół Arex
0
rok zalożenia
0
monterów
0 +
produktów w ofercie
0
punkty firmowe

Zajmujemy się projektowaniem, sprzedażą, jak również montażem ogrodów zimowych. Nasze konstrukcje tworzymy z najwyższej jakości materiałów, a tworzone przez nas projekty mają ciekawe oraz oryginalne kształty. Odpowiadamy na potrzeby i trafiamy w gust nawet najbardziej wymagających Klientów. Oferta naszej firmy to rozwiązania, które znacząco poprawiają funkcjonalność przestrzeni. Dodatkowo są one także gwarancją uzyskania doskonałego efektu wizualnego. Naszym klientom dostarczamy nowoczesne koncepcje architektoniczne. Wspieramy inwestorów w procesie budowy lub remontu domu, ogrodu i ogrodzenia.

Sprzedaż drzwi i okien
w Lęborku I Kartuzach

Filarem działalności naszej firmy jest stolarka drzwiowa oraz okienna – sprzedajemy okna i drzwi z PCV, aluminium, jak również drzwi stalowe. Stawiamy na najlepsze materiały konstrukcyjne. Wykorzystujemy nowoczesne technologie, by zagwarantować trwałość, a przede wszystkim niezawodność naszych produktów. Oferowane przez nas okna bazują na systemach zaprojektowanych przez Drutex – cechują się nie tylko możliwością zagwarantowania doskonałej izolacji termicznej, ale też estetycznym i wyjątkowym designem. Dzięki zróżnicowaniu kształtów, rozmiarów czy kolorów nasze produkty spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. W ofercie naszej firmy jest też system HS (system okien przesuwnych). Pozwala on uzyskać pełen widok na krajobraz, zapewnia większą ilość światła w pomieszczeniach, a także daje znaczną swobodę w aranżacji przestrzeni.

Energo oszczędność
Pełne wyposażenie
Kompleksowa obsługa firm

Darmowe

Pomiary. Dostawa. Konsultacje

Scroll to Top